i-total eco RPET batoh "H"

Stylový a ekologický šedý městský batoh z recyklovaných PET lahví.
Dostupnost Skladem (1 ks)
1 480 Kč –30 % 1 036 Kč
i-total eco RPET batoh "H"
i-total eco RPET batoh "H"
Akce Poslední kusy
1 480 Kč –30 %

Nápad vychází z čísel: Každý den použijeme na celém světě více než 100 milionů plastových lahví. PET lahví. PET, tedy polyethylenterftalát, je tak nejznámnějším představitelem široké rodiny plastů. Plasty jsou nesporně dominantní materiál moderní doby. Pro své vlastnosti. Ohebnost, odolnost, schopnost vytvářet sloučeniny. Plasty zkrátka ovládají náš svět. I naše odpadkové koše. Představují totiž naprostou většinu obalových materiálů. Jejich “nově” objevenou vlastností je tak naštěstí i to, že jsou recyklovatelné. Tedy techologicky snadno přeměnitelné na sekundární materiál s mnohostranným využitím. V našem případě na vlákna.

Každé zavazadlo i-total eco RPET je vyrobeno (tedy kromě zipů:) výhradně z těchto vláken. Na větší je potřeba cca 35 velkých PET lahví, na ledvinky a pouzdra stačí 2. Všechny produkty jsou certifikovány v souladu s Global Recycled Standard. Celá kolekce městských zavazadel i-total eco RPET je tak nejen elegantní a praktická, ale i ekologická. Společně tak pomáháme redukovat plýtvání a šetřit přírodu.

Stylový a velice lehký městský batoh i-total eco RPET “H” nabízíme výhradně v šedé barvě. V hlavní části na zip, která je snadno přístupná, můžete uschovat dokumenty a další drobnosti. Je zde zipová kapsička na drobnosti a další kapsy. Celé hlavní oddělení je zajišttěno “neviditelným” zipem, který chrání proti případným krádežím. Výhodou je možnost připojení USB kabelu do vnější zásuvky na boku batohu a propojení např. Vašeho mobilu s powerbanku, uloženou bezpečně uvnitř batohu. Dvě boční kapsy se hodí např. na pití. Na zádech je popruh na připevnění na držadlo troley kufru.

  • vyrobeno ekologicky z vláken po recyklaci cca 35 kusů 0,5 litrových PET lahví
  • velmi nízká váha batohu jako jedna z jeho předností
  • hlavní kapsa chráněná “neviditelným” zipem
  • USB konektor pro propojení vnějšího a vnitřní zařízení
  • maximální nosnost 10 kg
  • vnější rozměry 32 x 15 x 45 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Travel
Materiál: eco RPET textil
Barva: Černá, Šedá
Kolekce: Travel
Výrobce: i-total Italy
Rozměry: 32 x 15 x 45 cm
Určení: Pánské

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: