Slavíme! Celý tento týden SLEVA 15 % na VŠE! Kód: ZLATO. Pouze do 2.6.2024.

Trendy, které si nenechte ujít

Ať už se chystáte koupit promyšlený dárek, nebo si prostě plánujete v nadcházejících měsících lépe zorganizovat čas, začátek nového roku vyžaduje stylový diář, ve kterém budete mít přehled o všech plánech a seznamech úkolů. Proto jsme pro Vás sestavili výběr prvotřídních diářů, které nabízí nejlepší možnosti pro plánování, organizaci a udržení motivace v novém roce.

článek_Trendy_1_Micerino

ADK Micerino

Vrchol elegance. Krásný minimalistický diář, tenký a lehký. S týdenním plánováním a dostatečným prostorem pro poznámky. Díky čistému a elegantnímu vzhledu bude ozdobou každého stolu.

ADK Avanti

Rozjasněte si den barvami s diáři ADK Avanti. Tento diář obsahuje týdenní listy, měsíční kalendář, místo pro poznámky, a dokonce i barevně sladěnou tužku Parker. Bude Vás spolehlivě provázet celým rokem.

6-tit

ADK Margherita

Něžné diáře pro něžné duše. Tento diář s krásným květinovým vzorem Vám poskytne perfektní přehled týdenních událostí a zároveň spoustu místa navíc pro seznamy úkolů a přání.

ADK Vertigo

Pro ty, kdo se nebojí vybočit z davu, je tu netradiční diář ADK Vertigo. Moderní sportovní design s kontrastním prošíváním, černými doplňky a týdenním plánováním Vám poskytne originální zážitek.

článek_Trendy_Margherita_Vertigo

ADK Art

Milovníci umění ocení diář ADK Art, inspirovaný slavným obrazem Gustava Klimta. Každý diář je unikátní díky látce tkané v České republice inspirované obrazem Adély Bloch Bauer. Obrazem, který je pro Rakušany národním pokladem a který doteď vzbuzuje velké emoce.

ADK Premiér

Pokud hledáte luxus, diář Premiér Vás nezklame. Jeho desky jsou šité z hladké kůže nejvyšší kvality a obsahují detailní denní náplň. Hodinové časové úseky pomáhají zaneprázdněným majitelům udržet přehled o svých plánech.

článek_Trendy_Art_Premier

ADK Derby

Špičkový denní diář z exkluzivní kůže, je výsledkem nádherné práce českých řemeslníků. V kombinaci s aktovkou tvoří opravdu elegantní set.

článek_Trendy_Derby

Věříme, že si z našeho sortimentu vyberete ten pravý diář, který Vám umožní plánovat a organizovat nový rok s lehkostí a stylem. Vaše cesty k úspěchu a plnění cílů budou s našimi diáři ještě inspirativnější.