Sleva 15 % na vše s kódem: PRAZDNINY. Sleva se sčítá s klubovou slevou po přihlášení. Neplatí na již zlevněné produkty v sekci slevy a dárkové poukázky.

Nová luxusní produktová řada - ADK Gentleman

Kolekce pro moderní muže, kteří si potrpí na kvalitu a styl.

Největší novinkou letošního roku je ucelená kolekce luxusních kožených doplňků, které v sobě skloubí všechny naše důležité hodnoty – poctivé zpracování, eleganci, funkčnost, nadčasovost.

ADK_Gentleman_1

Jedná se o naší vrcholovou řadu, která spojuje nekompromisní kvalitu a nepřehlédnutelný styl. Každý kus této kolekce je vyroben z kvalitního hovězího třísla v hnědé barvě, které časem získává typickou patinu a stává se ještě atraktivnější s každým použitím. V kombinaci se semišem na vepřovicové kůži v modré barvě odkazuje na typickou firemní barvu ADK a dodává každému produktu nezaměnitelný vzhled.

ADK_Gentleman_2

Kolekce zahrnuje obal na notebook, podložku na psací stůl, podložku pod myš, kosmetickou taštičku, diář, klíčenku, peněženku a tašku přes rameno.

ADK_Gentleman_4

Kůže stárnutím, kromě krásy, získává patinu. Je to její přirozená vlastnost. Patina dokazuje její duši i charakter. Má prostě svůj charakter, který žádný umělý materiál nemá a nemůže mít.

ADK_Gentleman_3

Tuto luxusní řadu produktů jsme vytvořili pro všechny, kdo vědí, že první dojem je klíčový. Pokud chcete vyniknout a zanechat dojem, je kolekce Gentleman tím pravým.

ADK_Gentleman_5

Celou kolekci si můžete prohlédnout ZDE.