Jak na minimalismus v peněžence

Investice do kvalitní kožené peněženky se vyplatí. Nejenže vydrží léta, ale s každým nošením získává unikátní charakter a patinu, která jí dodá osobitý vzhled. Naše peněženky jsou vyrobeny z kvalitní hověziny a jsou pečlivě šité českými řemeslníky. Důvěřujeme jejich perfektní kvalitě, protože sami je nosíme už roky.

ivestice do kvalitní peněženky

PÁR TIPŮ JAK UDRŽET PĚNĚŽENKU NEPŘECPANOU:

  • Začněte tím, že oddělíte doklady od auta. Většinou v peněžence nejsou potřeba a eliminujete tak možnost jejich ztráty. Uložte si je do dokladovky, kterou si nechte u klíče od auta. Tak jí nikdy nezapomenete. Dejte si pozor na častou chybu a nenechávejte doklady ve vozidle! V případě krádeže lupiči pomůžete, ale pojišťovna Vás nepochválí.
  • Pravidelně vyndavejte účtenky. Paní účetní je alespoň dostane včas. Důležité účtenky na zboží se záruční dobou pečlivě uschovejte a nepotřebné rovnou vyhoďte.
  • Slevové karty nahrajte do mobilní aplikace. Například v aplikaci Portmonka můžete mít úplně všechny na jednom místě. Fyzicky je nepotřebujete, nehledě na to, jak často je využijete.
  • Spousta drobných? Vyndejte je doma každý den, třeba do kasičky. Uvidíte, že za měsíc se Vám tam sejde i několik set korun, které pak jednoduše směníte za bankovky nebo je ušetříte na něco vhodného.

Pro skutečné minimalisty doporučujeme mini peněženku Mantova v kombinaci s pouzdrem na doklady . Do pouzdra se pohodlně vejde i malý technický průkaz a zelená karta. Takže i přes kompaktní rozměry u sebe budete mít vše důležité, co opravdu potřebujete.

pro skutečné minimalisty

PENĚŽENKY PRO PÁNY

Naprostými bestsellery jsou peněženky Tripolis a Malmo . Tyto peněženky jsou nejen elegantní, ale i praktické. Nabízejí dostatek úložného prostoru jak pro karty, tak pro hotovost. Pokud preferujete menší peněženku s dostatkem kapes, pak je tu pro Vás peněženka Damašek – malá, ale šikovná. Do kapsy saka volte jednu z menších a tenčích peněženek, jako například Carbon

pěněženky pro pány

PĚNĚŽENKY PRO DÁMY

Výběr peněženek je široký. Od velkých penálových, přes střední velikost se spoustou kapes, až po malé i do té nejmenší kabelky. Klasická podélná peněženka Fiesta se pyšní kovovým rámečkem. Kompaktnější Miramonte zdobí elegantní posouvatelný zámeček. V oblíbeném kaligrafickém designu naleznete peněženku Senza a v červeném „krokodýlím“ Croco

pěněženky pro dámy

Vybrané peněženky šijeme také s ochrannou fólií blokující RFID. Více o této technologii dozvíte ve článku Jak Vám peněženky RFID ušetří peníze i starosti ZDE

Pro ochranu a organizaci dokladů máme v nabídce různé rozměry pouzder na doklady . Od jednoduchého pouzdra Lemgo , přes variantu s více kapsami Tokio až po velká pouzdra Oviedo a Anaheim , která pojme i cestovní pas. Pokud máte opravdu hodně karet, pak je pro Vás bude jako stvořené pouzdro Omaha Všechna naše pouzdra jsou šitá z kůže a dostupná v černé a hnědé barvě.

 

pouzdra na doklady