Sleva 15 % na vše s kódem: PRAZDNINY. Sleva se sčítá s klubovou slevou po přihlášení. Neplatí na již zlevněné produkty v sekci slevy a dárkové poukázky.

Pětiminutový deník - novinka v sortimentu náplní do diářů ADK.

Získejte kontrolu nad svým časem a rozvíjejte pozitivní myšlení s naším novým týdenním deníkem! 

Představujeme Vám Pětiminutový týdenní průvodce, který Vám umožní systematicky sledovat a reflektovat každý aspekt Vašeho života.

ADK-Gentleman

Pětiminutový deník je jednoduchým a účinným nástrojem pro pravidelný zápis krátkých poznámek, myšlenek, pocitů a událostí, které se staly během týdne. Každý týden si věnujte pouhých pár minut na zapisování toho, co jste prožili, co Vás potěšilo nebo co byste příště udělali jinak. Díky tomuto pravidelnému zápisu si zlepšíte sebepoznání a udržíte si disciplínu.

Jaké jsou výhody tohoto deníku?

  • Zaznamenávání myšlenek a pocitů: Deník Vám umožní uvědomovat si a zapisovat své myšlenky a pocity, což je užitečné pro Vaše vlastní sebepoznání a rozvoj.
  • Udržení pravidelnosti a disciplíny: Při pravidelném zápisu si udržíte disciplínu a vytvoříte si zdravou rutinu.
  • Sledování vývoje: V průběhu času si můžete prohlížet své staré zápisky a sledovat, jak jste se vyvíjeli a co Vás trápilo nebo potěšilo v minulosti.

Tento deník není jenom prostředkem pro plánování a organizaci každodenních aktivit. Je to nástroj, který Vám pomůže zaměřit se na pozitivní stránky života a rozvíjet pozitivní myšlení. Když si budete zapisovat své myšlenky, cíle a úspěchy, budete si více uvědomovat své vlastní síly a schopnosti. Budete se zaměřovat na to, co je ve Vašem životě skvělé, a budete hledat způsoby, jak se zdokonalovat a růst. Tímto způsobem vytvoříte pozitivní myšlení, které Vás bude podporovat při dosahování svých snů.

5min-deník_článek

Jak tedy používat tento deník?

Začátek týdne začíná "Výhledem na týden", kde si zapište hlavní priority a úkoly, které vás čekají. Můžete si rozepsat schůzky, pracovní úkoly, setkání s přáteli, plány na volný čas a další události, které jsou důležité. Dále si můžete zapsat úkoly, které souvisí s těmito hlavními cíli pro daný týden a které si budete průběžně odškrtávat. Nezapomeňte se také motivovat něčím pozitivním, afirmací nebo plánovanou příjemnou činností jako odměnou.

Na konci týdne přichází řada na část "Pohled zpět". Zde si zaznamenejte radostné okamžiky, poděkování a úspěchy, které Vám pomohou uvědomit si a ocenit všechno dobré, co se Vám stalo. Můžete také zapisovat myšlenky a nápady, jak se zlepšit a poučit se z výzev, kterým jste čelili.

Hlavními principy tohoto deníku jsou produktivita, pocit vděčnosti, sebereflexe a učení. Měli byste díky němu lépe porozumět svým emocím a způsobu, jakým prožíváte svůj život. Uvědomte si a vyjádřete vděčnost za pozitivní věci ve svém životě, čímž podpoříte pozitivní myšlení a zlepšíte celkový pocit štěstí. Pravidelná sebereflexe Vás naučí, jak se poučit z nově nabytých zkušeností a v čem máte prostor pro zlepšení.

Vyplnění deníku zabere jen pár minut a přinese Vám velké výhody v osobním rozvoji a životní spokojenosti. Takže neváhejte a začněte objevovat radost a smysl v každém týdnu svého života.

Formulář naleznete jak ve formátu A5 ZDE, tak také v menším rozměru A6 ZDE.

Přejeme Vám úspěšný a šťastný týden!