Doprava zdarma na kožené doplňky nejen na cesty s kuponem "NACESTY", pouze do 16.6.2024! Kupóny není možné kombinovat.

ORIGINÁLNÍ ADK PLÁNOVACÍ SYSTÉM®

Diář ADK je originální český Plánovací systém, který vyvíjíme, vyrábíme a prodáváme od roku 1992. Je navržen pro naprosto individuální využití. Dává tak prostor pro vaše vlastní individuální styly řízení času, projektů, stanovování, evidenci a rekapitulaci priorit a cílů. Nevnucuje vám jeden univerzální styl. Umožňuje přemýšlet o svém životě, cílech a prioritách, úspěšně svůj život řídit a prožívat ho v radosti a štěstí.

Záleží na přístupu, který zvolíte, počítejte však s tím, že na plánování, evidenci a rekapitulaci Vašich cílů a úkolů na konci dne/týdne budete potřebovat minimálně 10 minut týdně.

Získáte však nenahraditelného pomocníka v každodenním životě, získáte několik hodin týdně času navíc, vyhnete se stresu, můžete se věnovat tomu, na čem opravdu záleží. Podaří se Vám odstranit neužitečné návyky a požírače času. V každém případě si lépe uspořádáte svůj život. Budete spokojenější.

Budeme rádi, když historii budete chápat jako garanci každoroční obnovy formulářů. Naše priorita je vaše spokojenost. Podívejte se na doporučení a reference uživat. 

Aby na to, co je skutečně důležité, zůstalo víc času …

clanek_vyhody_8


DALŠÍ VÝHODY