Doprava zdarma na kožené doplňky nejen na cesty s kuponem "NACESTY", pouze do 16.6.2024! Kupóny není možné kombinovat.

Možnost PERSONALIZACE (GRAVÍROVÁNÍ)

Metodu personalizace vybereme podle Vás. Nejčastější a také (nejen podle nás) nejkrásnější je tradiční ražba. Ke kůži se rozhodně hodí nejlépe. Ale jsou i jiné možnosti: potisk, gravírování… Záleží na materiálu, druhu výrobku a vašem přání.

Prakticky každý výrobek ADK je možné opatřit vaším logem nebo monogramem. Když to budete požadovat, může nahradit i naše logo!

Metodu personalizace vybereme podle Vás. Nejčastější a také (nejen podle nás) nejkrásnější je tradiční ražba. Ke kůži se rozhodně hodí nejlépe. Ale jsou i jiné možnosti: potisk, gravírování… Záleží na materiálu, druhu výrobku a vašem přání. Pár ukázek ve fotogalerii.

Navíc, na zakázku pro vás můžeme vyvzorovat výrobky z naší kolekce i v jiném provedení nebo barvě. Možné je i vzorování vlastních modelů a individuální výroba. Chce to trochu času, ale výsledek obvykle stojí za to.

Diáře ADK a produkty z kolekce ADK Fashion tak můžete použít jako atraktivní firemní i osobní dárky pro své obchodní partnery, kolegyně a kolegy, přátele nebo příbuzné.

Máte zájem o personifikaci? Máte vlastní inspiraci? Kontaktujte nás na e-mail adk@adk.cz.