Výhody a přednosti ADK

Náš originální ADK Plánovací systém Vám poskytne prostor pro Váš individuální styl řízení nejen času. Stane se Vaším osobním doplňkem a zároveň pomocníkem, díky kterému na to opravdu důležité bude více času. Členstvím v Klubu ADK získáte příjemné výhody. Ražba, gravírování nebo jiný způsob personalizace udělají z diáře ADK opravdu to Vaše ádékáčko :-) Tak pište si svůj příběh..


JSME NA TRHU VÍCE NEŽ ČTVRT STOLETÍ

Diář ADK je originální český Plánovací systém, který vyvíjíme, vyrábíme a prodáváme od roku 1992. Žádný jiný český plánovací systém se takovou historií nemůže pochlubit. Víme, že za to vděčíme uživatelům ádékáček. Jejich, tedy Vaše spokojenost, je pro nás prioritou.

clanek_vyhody_1

PROČ JE ADK JEDNIČKA MEZI DIÁŘI?  • naše výrobky jsou poctivá česká ruční práce
  • precizní zpracování a vaše spokojenost jsou naší prioritou již více než čtvrt století
  • ádékáčko je originální český profesionální Plánovací systém
  • diář ADK je exkluzivní, daňově uznatelný firemní dárek
  • většinu našich výrobků je možné personifikovat
  • řadu výhod Vám poskytne členství v Klubu ADK

ORIGINÁLNÍ ČESKÁ RUČNÍ PRÁCE

Naše výrobky jsou výsledkem ruční práce českých řemeslníků. Tradiční postupy jsou zárukou i podmínkou nejvyšší kvality, která je naší prioritou. Precizní zpracování kvalitních materiálů, především přírodní kůže, se snažíme proměnit v něco víc než pouhé užitné vlastnosti finálního výrobku. Chceme, aby Vám diář, aktovka, kabelka nebo třeba peněženka přinášela radost. Na malou ukázku z výroby se podívejte do fotogalerie. Přijďte se přesvědčit přímo k nám – i když se snažíme náš e-shop stále vylepšovat, vůni kůže ani ten pocit, když se kůže dotknete, do něj prostě nedostaneme…

clanek_vyhody_5 
clanek_vyhody_8

GARANTUJEME OBNOVU FORMULÁŘŮ

Vždy v průběhu měsíce září začínáme prodávat termínované formuláře na následující rok. Vzhledem k tomu, že se tak děje již od roku 1992, jsme jediní, kdo takto může garantovat každoroční obnovu formulářů. Od stejné doby jsou již diáře vybaveny termínovaným formuláři na další rok a abyste svůj nový diář mohli začít používat ihned, dostanete od nás na vyžádání formuláře na zbytek roku – a to zcela ZDARMA.

ADK JAKO EXKLUZIVNÍ FIREMNÍ DÁREK

Diáře ADK a produkty z kolekce ADK Fashion můžete použít jako atraktivní firemní dárky pro své obchodní partnery, kolegyně a kolegy nebo přátele. Velkou výhodou našich výrobků může být daňová uznatelnost coby pracovních pomůcek. Prakticky každý výrobek ADK je možné opatřit vaším logem. Pár ukázek naleznete ve fotogalerii.

 Máte zájem o individuální firemní nabídku? Kontaktujte nás na adk@adk.cz

clanek_vyhody_2
clanek_vyhody_3

MOŽNOST INDIVIDUALIZACE

Metodu personalizace vybereme podle Vás. Nejčastější a také (nejen podle nás) nejkrásnější je ale tradiční ražba. Ke kůži se rozhodně hodí nejlépe. Pár ukázek ve fotogalerii. Navíc, na zakázku pro vás můžeme vyvzorovat výrobky z naší kolekce i v jiném provedení nebo barvě. Možné je i vzorování vlastních modelů a individuální výroba. Chce to trochu času, ale výsledek obvykle stojí za to.

DAŇOVĚ UZNATELNÝ NÁKLAD

Diář ADK může být netradičním, důstojným, atraktivním i užitečným firemním nebo osobním dárkem. Není to klasický reklamní předmět podle zákona o dani z příjmu, takže jeho velkou výhodou může být daňová uznatelnost coby pracovní pomůcky. To samé se týká formulářů i dalších našich produktů. I když máme samozřejmě v sortimentu produkty, které splňují podmínky daňové uznatelnosti reklamních a propagačních předmětů – cenou i personifikací.

clanek_vyhody_4
clanek_vyhody_6

VĚRNOSTNÍ PROGRAM SPHERE CARD

Členům věrnostního programu Sphere poskytneme slevu 10 % (držitelům karet Spere Card VIP slevu 10 %) na kompletní nezlevněný sortiment. Na www.sphere.cz nebo v aplikaci Sphere získáte po přihlášení do účtu slevový kód, který stačí zadat v košíku před odesláním objednávky. 

DOPRAVA ZDARMA NA SADY FORMULÁŘŮ NEBO PŘI NÁKUPU OD 5.000 KČ

Na našem e-shopu máte dopravu ZDARMA na všechny objednávky přesahující 5.000 Kč a na vybrané denní a týdenní kompletní sady náplní (Sada formulářů pro denní plánování A5 a A6 a Sada formulářů pro týdenní plánování A4, A5, A6 a A7). Kromě těchto standardních možností pro vás samozřejmě připravujeme časově omezené akce, jejichž součástí bývá právě doprava ZDARMA.

 Chcete být informováni o nejnovějších nabídkách a akcích? Přihlaste se k odběru newsletteru!


DIÁŘE ADK I VE SLOVENŠTINĚ

Naše diáře prodáváme i na Slovensku a proto tiskneme prakticky všechny termínované formuláře ve slovenštině. Pokud potřebujete konkrétní diář nebo formulář v slovenštině, rádi vám vyhovíme.


DALŠÍ VÝHODY