header image banner

Výhody členství v klubu

Členstvím získáte řadu výhod (pouze přímo u společnosti ADK):


Co členstvím v Klubu ADK získáte dále?

 1. Slevy a výhody

  Jako člen Klubu ADK máte možnost využívat slev a jiných výhod, které společnost ADK poskytuje pouze pro členy klubu.

 2. Výjimečnost

  Stanete se fakticky i formálně součástí úzce definované skupiny našich zákazníků, lidí kteří v naší zemi ovlivňují své okolí, ekonomiku, hospodářství i společnost.

 3. Prestiž

  Jako uživatel Plánovacího systému budete i Vy mít možnost využívat všech výhod naší produkce a Klubu ADK při prezentaci své osoby. Renomé vysoké kvality a funkčnosti našich produktů a manažerského vybavení Vám na veřejnosti i v odborných kruzích napomůže v získání osobní vážnosti, serióznosti a důvěryhodnosti.

 4. Odbornou pomoc

  Členům klubu poskytuje společnost ADK školení osobního plánování a Time managementu s využitím dlouholetých zkušeností našich spolupracovníků a lektorů.

 5. Garanci kvality

  Plánovací systém ADK byl vyvinut pracovníky naší společnosti ve spolupráci s  externími návrháři, lektory z oblasti řízení a představuje středoevropskou špičku v oblasti osobního plánování, osobních nástrojů řízení a manažerského vybavení.


Jako člen Klubu ADK získáte slevu na každý i jednotlivý formulář, díl či doplněk!

Společnost ADK Vám ve přináší aplikaci znalostí z oblasti osobního řízení v podobě Plánovacího systému ADK v české nebo slovenské verzi. Design plánovacích systémů je produktem spolupráce s externími návrháři a spolupráce se zkušenými mezinárodními i tuzemskými dodavateli a zpracovateli kůže.

Plánovací systém ADK je exkluzivní manažerský instrument, který oproti konkurenčním systémům umožňuje individuální dotváření funkcí podle potřeb každého uživatele, je zcela v národním jazyce a ve srovnatelné kvalitě za výrazně nižší cenu. Za období svého vývoje si získal pověst nejoblíbenějšího a nejrozšířenějšího osobního plánovacího systému v České a Slovenské republice.

 

Sestavte si svůj vlastní Plánovací systém ADK

Plně otevřený systém plánování Vám umožní si  sestavit svůj vlastní produkt dle osobních priorit, dle preferencí a počtu konkrétních formulářů a doplňků i jednotlivých dílů Vašeho kompletu.

Nevyhovuje-li Vám standardní komplet, pak sestavením nestandardního kompletu z individuálních dílů a formulářů můžete získat právě jen to, co preferujete a za výhodnější cenu!

 

Sestavte si svou osobní kolekci ADK Fashion

Modulárně navržená řada setů manažerského vybavení, cestovní a osobní kožené galanterie v rámci jedné sezónní kolekce – ADK Fashion – uspokojí i Vaše nejnáročnější představy a kombinace využití. Budou Vaším neocenitelným pomocníkem na všech Vašich cestách mimo kancelář v tuzemsku i v zahraničí.