header image banner

Reference

MUDr. Vladimír Valenta, Ph.D.

Krajská hygienická stanice Libereckého kraje, ředitel

Vážení, 
v čase Adventu, kdy mimo jiné rekapitulujeme právě uběhlý rok, mi dovolte, abych Vám nejen popřál vše nejlepší v roce nadcházejícím, ale přiloženým obrázkem i zrekapituloval 23, resp. 22 roků minulých. Po celé ty roky mně byl Váš plánovací systém nápomocen organizovat čas, a to jak v dobách klidnějších, tak i v dobách hektických. Jen díky němu jsem byl schopen realizovat to, co jsem byl schopen realizovat to, co jsem si naplánoval i stíhat to, co přišlo. Zpětným pohledem a zalistováním v denních či týdenních formulářích vidím, že toho nebylo zrovna málo, ať už tady v Liberci či při mé misi na ministerstvu zdravotnictví v pozici Hlavního hygienika ČR. Chci Vám tedy touto cestou i poděkovat za ty roky společné práce a doufám, že nějaký ten čas je i před námi. S pozdravem
MUDr. Vladimír Valenta.
(mailem do ADK 1.11.2016) 

adk_panvalenta_w.jpg

Simona Stašová

divadelní a filmová herečka

hv0g8721ss.jpg
Přesnost a dochvilnost, i když se to nemusí zdát, jsou při mé práci důležité. Zmeškané divadelní představení nebo filmové natáčení jsou pro mnohé kolegy i kolegyně noční můrou. Mě žádné divoké sny ze spaní budit nemusí, protože již od roku 1992 používám jako diář Plánovací systémy ADK. Jsou pro mě ideálním řešením na moji občasnou roztržitost.


Kamila Magálová

Herečka, podnikateľka, veľvyslankyňa dobrej vôle UNICEF na Slovensku, patrónka Slobody zvierat a prezidentka Nadácie na záchranu koní.

magalova_051006m_1km.jpg
Moje rôznorodé aktivity ma naučili okrem iného aj lepšie si plánovať svoj čas. Ak chcem vždy a všetko stihnúť, musím mať jasný program nielen na najbližšie dni, ale aj týždne či mesiace. Vážim si však nielen svoj čas, ale aj čas svojich partnerov. A preto sa usilujem byť vždy dochvíľna.


JUDr. Ján Matejka, Ph.D.

Ústav státu a práva AV ČR

Práce je můj koníček, který mne neskutečně naplňuje. Vždy se snažím především o harmonické vyvážení pracovní nasazení s osobním životem. Pro plánování jak pracovních, tak osobních aktivit sice používám nejrůznější elektronická zařízení, nicméně vzhledem k jejich nespolehlivosti považuji za nezbytné, mít vždy po ruce nějakou tu papírovou zálohu.

A plánovací systém ADK se mi vážně osvědčil – ještě mě nenechal na holičkách. Navíc mám de facto v popisu práce i dobře vypadat. A k tomu mi pomáhají nejen mé četné sportovní aktivity – squash, karate, cyklistika – ale i výtečný moderní design od návrhářů z ADK.

JUDr. Ján Matejka, Ph.D. JUDr. Ján Matejka, Ph.D., Ústav státu a práva AV ČR


PaedDr. Jana Friedlová

Šéfredaktorka časopisu Recepty prima nápadů

Díky ádéká se mi podařilo zorganizovat si mnohem lépe svůj pracovní i osobní život. Zvládám stres ve chvílích uzávěrky a mám stále přehled o tom, jaká činnost v redakci i mimo ni má prioritu. I když je redakční práce hektická, se svým ádékáčkem mi to problém nedělá. A navíc: jeho elegantní design z něj dělá můj oblíbený módní doplněk.

PaedDr. Jana Friedlová PaedDr. Jana Friedlová, časopis Recepty prima nápadů


Mgr. Otokar Marek

Ministerstvo pro místní rozvoj ČR

Moje práce vyžaduje zodpovědný přístup a dochvilnost. Mé pracovní dny jsou plné schůzek, porad, školení a služebních cest a proto potřebuji svůj čas detailně plánovat. Organizace času v podání ADK mi plně vyhovuje a neumím si bez něj svůj pracovní den již ani představit.

Mgr. Otokar Marek Mgr. Otokar Marek, Ministerstvo pro místní rozvoj ČR


Michaela Rolfesová

Na mateřské dovolené

Každodenní a někdy i celonoční péče o mojí Aničku mi dává zabrat, je to fyzicky i psychicky vyčerpávající. Přesto si mateřskou náležitě užívám, je pravda, když se říká, že je to nejnáročnější a zároveň nejkrásnější období každé ženy. A já mám navíc i prima společníka – diář ADK. Je to má malá kancelář pro správu domácnosti, ale také zápisníček pro malé i velké nákupy, návštěvy lékaře nebo třeba společné procházky s maminkami z mého okolí.

Michaela Rolfesová Michaela Rolfesová, na mateřské dovolené


Tomáš Novák

Instalatér

I přesto, že někdy jsou přání a požadavky zákazníků nereálné, usiluji o to, vyjít jim vždy vstříc. Především v termínech. Snažím se, ale i poradit v oblasti využití materiálů, aktuálních cen a vůbec s orientací na občas dost nepřehledném trhu. Abych na nic nezapomněl, v tom je mi vděčným a nenáročným pomocníkem ádékáčko.

Na rozdíl od choulostivých elektronických systémů se nebojí sebeprašnějšího prostředí, a snadno si s ním rozumím, a to je to co potřebuji. Nicméně platí, že o spokojenosti mých zákazníků rozhoduje kvalita odvedené práce v čase, kdy je potřebná a platnost rčení o zlatých českých ručičkách.

Tomáš Novák Tomáš Novák, instalatér


Bety Knězů

Restaurátorka a spolumajitelka rámařské dílny

Přestože jsem vyzkoušela a dřív i používala, mnoho elektronických plánovačů, praxe mi ukázala, že není nad papír a tužku. Již léta používám osvědčenou kombinaci – v dílně nástěnku a do ruky diář. A protože nejlepší diáře, uživatelsky i designově, vyrábí ADK, jsem jejich dlouholetou spokojenou zákaznicí.

Bety Knězů Bety Knězů, restaurátorka


Mgr. Tomáš Vytřísal

Středoškolský profesor na SŠE se sportovním zaměřením

S odpoledním koncem výuky mé povinnosti nekončí, doučuji studenty a musím se postarat také o rodinu. To znamená vyzvednout jednu dcerku ze školky, druhou z jeslí a někdy, když manželka vůbec nestíhá, zařizuji i běžné nákupy. Plánovací systém používám teprve krátce, ale osvědčil se… a manželce dám letos ádákáčko k narozeninám.

Mgr. Tomáš Vytřísal Mgr. Tomáš Vytřísal, středoškolský profesor


Jiří Vlasák

Autobusový dopravce

Přiznávám, že jsem workoholik, ale čas si musím najít i na svoji rodinu. A právě díky ádéká s nímž si plánuji i dlouhodobé aktivity, vše zvládám s přehledem. V minulosti jsem používal elektronické diáře, ale vzhledem k množství informací, které si každý den musím poznamenat, na plné čáře zvítězilo ádékáčko – díky větší přehlednosti a vlastně i díky intuitivnímu a především jednoduššímu užívání.

Jiří Vlasák Jiří Vlasák, autobusový dopravce


Karel Tůma

Fotograf

Práce je mé hobby, díky ní hodně cestuji a snažím se užívat si života. Kromě rodiny je mým pevným bodem v tomto bláznivém světě také ádékáčko, které vozím všude s sebou a které mi umožňuje sladit pracovní záležitosti a osobní záliby. A prý už ani nejsem tak nedochvilný!

Karel Tůma Karel Tůma, fotograf


Ing. arch. Rudolf Tuček

Architekt

Architektura je zajímavé a kreativní „řemeslo“, ale je i poměrně časově náročné. A to platí i v mém případě, přestože jsem již v důchodu. Navrhuji a projektuji už jen pro radost, ale času je i tak stále málo – má milovaná vnoučata jsou časově opravdu náročná. Přesto, díky propracovanému systému ADK, který už léta používám, se to zvládnout dá.

Ing. arch. Rudolf Tuček Ing. arch. Rudolf Tuček, architekt


Ondřej Pečený

Manažer DP Praha

Time management v podání ADK je přesně to co potřebuji. Vyzkoušel jsem mnoho systémů na plánování času, ale know how ADK je výjimečné. Dává mi svobodu volby jak manažerský diář používat i v jakém rozsahu, a to mi vyhovuje. Nemám rád, když jsem jakkoli svazován.

Ondřej Pečený Ondřej Pečený, manažer


Ing. Eva Bahníková

Daňový poradce

Nejdříve jsem začala používat věci z kolekce ADK Fashion – jako elegantní, nadčasové a přitom praktické doplňky k pracovním schůzkám. Až časem jsem si pořídila malý plánovač – nejdříve jen jako designový zápisník pro poznámky. Nyní už jej používám jako regulérní plánovací systém a nedám na něj dopustit.


Ing. Roman Hůla, marketingový ředitel

Tchibo Praha, s.r.o.

Dnešní doba přináší celou řadu nástrojů, pomůcek, návodů, technického vybavení a já nevím čeho ještě, jak „zvítězit“ nad časem a efektivně ho řídit. Na začátku všeho byl obyčejný diář a tužka. Doba internetu, mobilní komunikace, online přístupů a kapesních počítačů si však žádá více.

Osobně jsem vyzkoušel několik „pomocníků“ jak se efektivně vypořádat se svým časem, jak ho plánovat a řídit a nikoli naopak. Nejrůznější papírové i elektronické diáře a osobní organizéry. Jako ideální kompromis se mi osvědčil až Plánovací systém ADK, který již několik let ke své plné spokojenosti používám.

Ing. Roman Hůla Ing. Roman Hůla, marketingový ředitel


Mgr. Lubomír Maršík, oddělení vnějších vztahů a mezinárodní koordinace

Řízení letového provozu ČR, s.p.

Plánování času je vzhledem k charakteru činnosti Řízení letového provozu ČR naprostou samozřejmostí. Pracujeme s využitím nástrojů na elektronické i papírové platformě a upřímně řečeno, neumím si efektivní práci drtivé většiny manažerů na vedoucích pozicích bez nich vůbec představit. V případě papírových plánovacích systémů využíváme produkty ADK, protože nejvíce odpovídají našim potřebám a požadavkům.

Mgr. Lubomír Maršík Mgr. Lubomír Maršík, oddělení vnějších vztahů a mezinárodní koordinace


Barbora Schelová, vedoucí public relations

Robert Bosch, s.r.o.

„Přesnost bývá výsadou králů…“, řekl kdosi. V případě zaměstnanců naší společnosti je však plánování času a přesnost naprostou nezbytností. Zda-li jsou více využívány elektronické či papírové systémy si netroufám odhadnout, je věcí každého, kterému dá přednost. Osobně využívám oba, Microsoft Outlook a Plánovací systém ADK.


Ing. Michaela Peterková, Field Brand Manager

General Bottlers ČR, s.r.o. – Pepsi Americas

Používám plánovací systém ADK již několik let. Vyhovuje mi totiž, že mám vše pohromadě. Když odcházím na jednání a vezmu si svůj diář, můžu si být jistá, že mi nebude nic důležitého chybět. Budu mít své vizitky, i místo, kam dát vizitky svého obchodního partnera, budu mít čím psát, budu si mít kam poznamenat důležité body z jednání a rovnou i úkoly, které z toho pro mě plynou a nakonec si můžu podle kalendáře domluvit i další schůzku.

Upřednostňuji plánovací systém oproti elektronickému také proto, že se do něj dají rychle dělat poznámky a náčrty, například při telefonování.

Roční kalendář je pro mě nenahraditelný i v soukromí. Díky němu nikdy nezapomenu na narozeniny svých blízkých, návštěvu kadeřníka a spoustu dalších „důležitých“ akcí.


Ing. Vladimír Coufal, ved. obchodní skupiny

Škoda Motorsport, tovární rallye team Škoda Auto a.s.

Pro plánování času pracovního i osobního používám kombinaci elektroniky a papíru. V kanceláři pracuji se softwarem MS Outlook, který využívám pro veškeré termíny, porady a úkoly. Jako „záložní zdroj“, který mám stále při sobě, používám Plánovací systém ADK. Do něj zaznamenávám průběžně termíny a úkoly.

Přiznávám, že jsem si musel chvíli zvykat na členění plánovacího systému, ale s odstupem musím konstatovat, že je vše vyřešeno optimálně, včetně speciálních kapes, řazení vizitek nebo poznámkových listů. I díky tomu zvládám vše, co potřebuji.

Ing. Vladimír Coufal Ing. Vladimír Coufal, ved. obchodní skupiny


Pavel Kaidl, tiskový mluvčí

Aliatel, a.s.

Při plánování svého času se neobejdu bez kvalitního plánovacího systému. V naší společnosti využíváme především společný elektronický kalendář. Já jsem však v tomto ohledu spíše konzervativní, a tak na svůj klasický „papírový“ plánovací systém nedám dopustit a využívám oba systémy – elektronický i papírový. I díky tomu mám neustálý přehled o pracovních i soukromých plánech.

A jak to tak bývá, můj plánovací systém je také mým důvěrníkem, kterému svěřuji i mnoho osobních tajemství. Upřímně Vám povím – bez svého ADK bych byl v současném hektickém světě naprosto osamocen a ztracen.

Pavel Kaidl Pavel Kaidl, tiskový mluvčí


David Faltys, obchodní ředitel

Intrum Justitia, s.r.o.

Naše společnost, resp. většina pracovníků na manažerských pozicích používá plánovací systémy ADK jako jeden z hlavních nástrojů pro plánování většiny aktivit. Osobně dávám přednost záznamu, plánování i poznámkám na základě tradičního principu tužka–papír. Oproti elektronickým databankám a kapesním počítačům na mě působí přehledněji, mohu s nimi pracovat zcela intuitivně a mám jistotu, že se nebudu potýkat s technickými problémy.


Jitka Vidunová, asistentka výrobního ředitele

Pražská teplárenská, a.s.

S plánovacím systémem ADK jsem se seznámila poprvé před pěti lety a od té doby na něj nedám dopustit. Stal se pro mě synonymem time managementu a sebeřízení, což jsou základní disciplíny podmiňující v této uspěchané době úspěch v osobním životě i zaměstnání. Moderní design vše podtrhuje a navíc ladí s dalšími manažerskými doplňky ADK Fashion, které ráda nosím a používám.


Stanislav Martínek, vedoucí oddělení marketingu

Poděbradka, a.s.

Na plánovací systémy ADK jsem přešel před několika lety, kdy jsem měl za sebou zkušenosti s několika značkami diářů včetně zahraničních. Oceňuji jejich kompatibilitu, možnost přizpůsobit si je svým potřebám a požadavkům i variabilitu a výběr nejrůznějších formulářů. Protože jsem dlouholetý uživatel, oceňuji také věrnostní programy, které ADK poskytuje.


Ing. Petr Jankele, ředitel výstavby

Cutisin, s.r.o.

Před šesti lety jsem hledal způsob jak efektivně organizovat svůj čas a nebýt přitom závislý pouze na elektronickém diáři v mém PC. Vyzkoušel jsem systém ADK a už jsem u něho zůstal. V kanceláři má samozřejmě přednost počítač, ale mimo kancelář má jasně navrch ADK. Navíc synchronizace PC s „ADKáčkem“ nedá zase tolik práce a určitě se vyplatí, protože dokážu kdekoliv mimo kancelář závazně plánovat svůj čas a činnosti. Je to jednoduché a nemůže se stát, že bych někdy něco opomněl.

Mnou používaný typ s deskami A4 navíc dokáže ukrýt spoustu písemností a dokladů, takže je mojí mobilní kanceláří téměř neustále.


Miroslav Masár, Communication Manager

British American Tobacco a.s.

Plánovací systém ADK používám pro plánování pracovních i soukromých aktivit. Současně využívám i elektronický plánovač, který však není tak přehledný. Jsem uživatelem největšího formátu plánovacího systému a díky němu organizuji s přehledem své pracovní povinnosti i rodinné záležitosti. Navíc se designově doplňuje s dalšími koženými doplňky z řady ADK. Systémy ADK mi maximálně pomáhají být úspěšným managerem svého času a být viděn jako spolehlivější partner pro ostatní…