header image banner

Profil společnosti

Diář a Plánovací systém ADK

Výrobky a služby společnosti ADK pod souhrnným označením manažerské kancelářské a cestovní vybavení umožňují zákazníkům jednoduše, reprezentativně a efektivně plnit manažerské funkce.

Společnost ADK je vedoucím výrobcem a distributorem plánovacích systémů v České a Slovenské republice pokrývajícím většinovou část celého trhu a zaujímá dominantní pozici mezi distributory manažerského vybavení. 

Společnost ADK spol. s r.o. vznikla v roce 1992

  • Je producentem a distributorem osobního manažerského vybavení, doplňků a plánovacích systémů podporujících práci a rozvoj osobnosti člověka
  • Je členem Asociace manažerů České republiky a Mezinárodního institutu pro řízení se sídlem v Bernu (IMI, Bern)
  • Od svého vzniku do roku 1999 působila v rámci skupiny GRADA, původního největšího českého nakladatelství odborné literatury
  • Z hlediska kapitálu a finančních zdrojů je dnes ADK silnou, samostatnou a zcela nezávislou společností

Manažeři společnosti dbali po celou dobu její existence a dále dbají o nejvyšší úroveň kvality produkce včetně její maximální funkčnosti a užitných vlastností z hlediska specifických potřeb manažerů a lidí, kteří systémově ovlivňují své okolí i sami sebe.

Základem obchodní strategie je také stálost partnerských vztahů  s klienty a dodavateli. Úlohou společnosti ADK je nabídnout svým zákazníkům osobní nástroj a vybavení pro uspořádání života, pro podporu jejich práce na cestách i v kanceláři.

Výhody produkce společnosti ADK mj. využívá nebo využilo na území ČR a SR více než 100.000 uživatelů Plánovacího systému ADK a dalších produktů společnosti. Posláním společnosti je zajišťování podpory růstu osobnosti člověka prostřednictvím zboží, služeb a poskytováním znalostí práce s informací umožňujících tento růst.

Reference

Na vyžádání rádi zašleme informace a reference na naše služby a celou společnost od našich důvěryhodných partnerů, financujících bank, klíčových zákazníků a dodavatelů. Rovněž poskytneme kontakty na vybrané uživatele nebo dlouhodobé klienty, kde si můžete kvalitu naší produkce ověřit.

Budete-li potřebovat odbornou radu, pomoc při nákupu, nebo budete-li mít návrhy na zlepšení těchto stránek nebo naší produkce, nebo nenajdete-li jiné témata, která jsou pro Vás důležitá, budeme vděční za Vaše podněty.

Rádi Vás budeme i sami kontaktovat, zanecháte-li nám zprávu nebo jakýkoli vzkaz na e-mail: adk@adk.cz nebo zavoláte-li nám na telefon +420 220 386 490.